Kılıçoğlu Çatı Penceleri; çatı arası mekanlarında maksimum ışık ve güneş isteyen herkese ihtiyacı doğrultusunda konforlu ve garantili çözümler sunmaktadır.Tüm ürünler Avrupa normlarına göre üretilmiş olup, Kılıçoğlu güvencesi altındadır. Sıkıştırılmış argon gazlı yalıtımlı cam, micro opening sistemi (cam kapalıyken de ortamın havalandırılabilmesi), 1. sınıf çamdan imal ahşap çerçeve sistemi. 

1. Güvenlik

Kılıçoğlu Çatı Pencereleri, kullanılan temperli camlar sayesinde dolu tanelerinin ve diğer tüm dış elementlerin zararlarına karşı koyacak güçte üretilmektedir.

2. Daha Çok Aydınlık

Çatı Pencereleri, dikey pencerelere oranla %50 daha iyi aydınlatma imkanı sağlar. Kılıçoğlu Çatı Pencereleri ise kasa yapısındaki özel detay çözümü sayesinde çoğu çatı penceresine göre %6 daha fazla aydınlatma imkanı sağlar

3. Etkin Havalandırma

Kılıçoğlu Çatı Pencereleri kapalı olduğunda bile kasa içindeki özel kanal sistemi sayesinde sürekli ve azalmayan bir havalandırma sistemine sahiptir. Havalandırma kanalındaki filtre sayesinde tozu içeriye almaz.

4. Mikro Açılma Özelliği

Mikro açılma özelliği sayesinde istenildiğinde pencere çerçevesi ile pencere arasında boşluklar oluşturarak çatı arası mekanların havalandırılması sağlanır.

5. Menteşe Kulp Özelliği

Kılıçoğlu Çatı Pencereleri kasası üzerindeki menteşe sistemi özelliği sayesinde kasanın orta ekseni doğrultusunda 180 derece dönme özelliğine sahiptir. Bu sayede pencerenin dış yüzeyinin temizliği ve mekanın havalandırılması çok kolaylaşmaktadır.

6. Uzun Ömür

Kılıçoğlu Çatı Pencereleri yüksek kalitedeki çam malzemeden imal edilmiş olup ince tabakalar halinde vakumla emdirilmiş çift kat boyalıdır. Dış yüzeyde kullanılmış tüm ahşapların üzeri UV ve su geçirimsiz polyester boyalı alüminyum ile kaplıdır ve dış yüzeyde kullanılan tüm vidalar ve metal aksamlar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

  • Dış Çerçeve Elektrostatik Fırın Boyalı Alüminyum
  • İç Çerçeve Emprenyeli Ve Çift Kat Vernikli Doğal Ahşap
  • Cam 4mm – 16mm – 4mm Temperli Çift Cam
  • Boyutları 55 x 78 - 55 x 98 - 78 x 98 - 78 x 118 - 114 x 118 - 114 x 140

Hizmet Talep Formu

Megaron Çatı Teknolojileri garantisinde Uzman Bayi hizmeti almak için formu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 444 26 11
Megaron logo