Kalite Politikası

Odağımız Sürekli Müşteri Memnuniyeti


Kılıçoğlu üretimi ileri teknoloji ve know how kullanımı ile sürekli kendini aşarken, almış olduğu kalite belgeleriyle de Kılıçoğlu kalitesi Türkiye'de ve birçok ülkede tescillenmiştir. Standart kalite değerlerinin her zaman çok üstünde ürün özelliklerini müşterilerine sunmak, Kılıçoğlu'nu 1927 yılından günümüze kiremit konusunda lider marka haline getirmiş ve markası ile aranan tek kiremit olma özelliğine kavuşturmuştur.

Türkiye’nin lider kiremit markası Kılıçoğlu müşteri ihtiyaçlarını karşılamak farklı kiremit çözümleri sunmak için 2014 yılında Megaron kiremit fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Megaron Kiremitler Kılıçoğlu’nun deneyim ve uzmanlığıyla sektöre sunulmuştur.

Kılıçoğlu Kil Kiremitler ve Megaron kiremitler üretim süreçlerinde ileri teknoloji kullanılmaktadır. Üretim öncesi ve sonrası kontroller ve testler üretim tesisinde bulunan özel laboratuarlarda titizlikle yapılırken akredite kuruluşlar tarafından da ürün testleri yapılmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı hedef olarak belirlemiş olan Kılıçoğlu çatı teknolojileri markası Megaron ile farklı bir çatı deneyimini müşterilerine sunmaktadır.

Megaron Çatı Teknolojileri Uzman Bayileri tarafından uygulamalar 5 yıl (Ürün ve uygulama) Kılıçoğlu garantisi altındadır.

Hizmet Talep Formu

Megaron Çatı Teknolojileri garantisinde Uzman Bayi hizmeti almak için formu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 444 26 11
Megaron logo